info@sca.com.tr0362 266 74 55Örnek Sanayi Sitesi Kirazlık Mah. Sahil Cad. No:47/55300 Tekkeköy, SAMSUN

About Us

10 yıldır sağlık sektörü içerisinde Beyin Cerrahi, Ortopedi ,Kalp Damar Cerrahisi, Üroloji, Kbb, Genel Cerrahi, Plastik cerrahi , Kadın Doğum ,Mikro Cerrahi gibi branşlarda cerrahi aletler satış garanti hizmeti ile faaliyet göstermekteyiz.

Cerrahi El Aletleri alanı ile ilgili teknolojik yenilikleri ve dünyadaki gelişmeleri takip ederek ürünlerini en güvenilir,en hızlı ve en sorunsuz şekilde müşterilerine ulaştırmayı amaçlamaktadır.Bu amacı gerçekleştirirken, tüm faaliyetlerini, siparişin alınmasından teslim edilmesine kadar değil yapılan satış öncesi faaliyetlerden başlayarak kullanım süresi boyunca belirli bir sistem içerisinde gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

SCA olarak, uluslararası kalite standartlarından ve % 100 müşteri memnuniyeti prensiplerinden taviz vermeden, tüm cerrahlara üstün operasyon konforu sağlayan yüksek kaliteli cerrahi el aletleri’ni satısını yapmaya devam etmektir.

Vizyonumuz

SCA olarak, Cerrahi el aletleri sektöründe güvenilir ürün kimliğini koruyarak, uzun vadeli, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, kaliteden ödün vermeden SCA Markasını iç ve dış pazarda aranır, uluslararası bir firma konumuna getirmektir.

SCA SAMSUN CERRAHİ ALETLER SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. 2005 yılında vücut içine yerleşmeyen metal malzemeden mamul cerrahi el aletleri ve medikal ekipman üretim ve satış hizmeti vermek amacıyla kurulmuş olup, cerrahi aletler ve tıbbi ekipman alanlarında üretici olarak faaliyet göstermektedir.

Müşteri memnuniyetinin ve sunulan ürün ve hizmet kalitesinin sürekli arttırılması ve iyileştirilmesi bilinci ile yurt içi ve yurt dışındaki pazarlarda piyasa payını yükseltmek amacıyla çalışmalarını sistemli bir şekilde yürütülmektedir.

SCA, uyguladığı ürün/hizmet satış programı dahilinde; Genel Cerrahi, Beyin Cerrahi, Plastik Cerrahi, K.B.B, Kadın Doğum, Üroloji, Ortopedi, Göz ve Mikro cerrahi, Kalp-Damar ve Endoskopik Cerrahi branşlarında cerrahi alet üretim, satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Bunların dışında cerrahi aletlerin güvenli, sağlıklı ve bakımı kolay bir şekilde kullanımını ve estetik görünümlü bir şekilde muhafazasını sağlamak için Sterilizasyon Konteyner sistemleri’nin de bünyesinde satışını gerçekleştirmektedir.

Cerrahi El Aletleri alanı ile ilgili teknolojik yenilikleri ve dünyadaki gelişmeleri takip ederek ürünlerini en güvenilir, en hızlı ve en sorunsuz şekilde müşterilerine ulaştırmayı amaçlamaktadır. Bu amacı gerçekleştirirken, tüm faaliyetlerini, siparişin alınmasından teslim edilmesine kadar değil yapılan satış öncesi faaliyetlerden başlayarak kullanım süresi boyunca belirli bir sistem içerisinde gerçekleştirmektedir.